Strona główna

Pospay ONLINE w programie Pauliny Pastuszak

01 czerwca 2021, Wtorek

Jakie urządzenie fiskalne wybrać prowadząc salon kosmetyczny oraz o co chodzi z przepisami dotyczącymi kas online? Na te pytania można znaleźć odpowiedź w programie Pauliny Pastuszak, znanej instruktorka stylizacji paznokci. Podczas rozmowy z Marcinem Chlebickim, ekspertem Posnet, wyjaśnione zostały wszystkie niejasności związane z funkcjonowaniem kas fiskalnych online.

Pani Paulina Pastuszak wybrała Pospay ONLINE do swojej firmy, więc mogła również podzielić się swoimi doświadczeniami z punktu widzenia użytkownika. Zwróciła szczególnie uwagę na intuicyjność obsługi oraz łatwość w przyjmowaniu płatności bezgotówkowych. Przy częstych wyjazdach na szkolenia i targi ważnym argumentem za wyborem Pospay ONLINE była również możliwość pracy mobilnej.

Obejrzyj całą rozmowę:

Pospay ONLINE to urządzenie małe, mobilne i wygodne w użyciu, a terminal płatniczy jest jego integralną częścią. Dlatego doskonale nadaje się do salonu kosmetycznego, w którym najlepiej sprawdzi się nieduże i eleganckie urządzenie fiskalne, dające jednocześnie możliwość obsługi płatności bezgotówkowych.


wróć do listy