Gdzie oprócz baru używamy przenośnych kas fiskalnych?

Coraz więcej przedsiębiorców potrzebuje rozwiązań fiskalnych, które są mobilne i pozwalają wyjść do klienta. Kasa fiskalna przenośna sprawdzi się doskonale w lokalach gastronomicznych, ale także w wielu innych biznesach.

28 kwietnia 2020, Wtorek

Zalety przenośnych kas fiskalnych

W dzisiejszych czasach biznes musi szybko reagować na zmiany zachowań konsumenckich. Trzeba być tam, gdzie jest klient. Coraz więcej przedsiębiorców wychodzi ze swoimi towarami oraz usługami poza siedziby firmowe, docierając bezpośrednio do konsumentów. Kasa fiskalna przenośna staje się powoli niezbędnym wyposażeniem dla nowoczesnych biznesów, które podążają za potrzebami i zwyczajami Polaków.
Mobilność a płatności bezgotówkowe
Pojęcie mobilności dla ogromnej grupy współczesnych konsumentów jest równoznaczne z płatnościami bezgotówkowymi. Powszechność korzystania z płatności elektronicznych dokonywanych za pomocą telefonów komórkowych, czy smartwatchy, rośnie z miesiąca na miesiąc. Myśląc więc o zakupie kasy fiskalnej przenośnej powinniśmy również uwzględnić możliwość podłączenia terminala płatniczego. Prowadzi to jednak do tego, iż z jednego urządzenia robią się nam dwa oraz pojawiają się dodatkowe kable. Całość zajmuje od razu więcej miejsca, tracimy więc ergonomię użytkowania przenośnej kasy fiskalnej. Firma Posnet znalazła na to rozwiązanie, tworząc Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay.

Przenośna kasa fiskalna z terminalem płatniczym

Pospay to nowoczesne urządzenie łączące w sobie kasę, drukarkę fiskalną oraz terminal płatniczy. W małej kompaktowej obudowie znajduje się więc ogrom możliwości i funkcjonalności. Fiskalny Terminal Płatniczy może działać jako samodzielna kasa fiskalna albo przejść w tryb drukarki fiskalnej i współpracować z programem sprzedażowym. Jakby tego było mało, wbudowany terminal płatniczy pozwala na obsługę płatności bezgotówkowych dokonywanych wszystkimi rodzajami kart oraz tych za pomocą urządzeń mobilnych. Dostajemy więc wszechstronne urządzenie z mocnymi akumulatorami w przenośnej obudowie. Pospay jest dostępny z elektroniczną kopią paragonu oraz w wersji Online, która bezprzewodowo przesyła dane do Centralnego Repozytorium Kas.

Kasa fiskalna dla małej gastronomii

Ogromną popularność w ostatnich latach zyskała „uliczna gastronomia”. W sezonie letnim bardzo chętnie odwiedzamy food-trucki oraz liczne street markety. Obiekty gastronomiczne tego typu potrzebują niewielkich przenośnych kas fiskalnych, gdyż mają ograniczoną przestrzeń oraz regularnie zmieniają lokalizację pracy. Kasa fiskalna w barze sezonowym, czy na targu ulicznym 
musi mieć również wbudowane akumulatory, aby móc pracować bez podłączenia do zasilania. Pospay Online jest idealnym rozwiązaniem dla małej gastronomii, gdyż nie tylko posiada wszystkie wymienione cechy, ale również obsługuje płatności bezgotówkowe. 

Kasa fiskalna dla mechanika samochodowego

Kasy fiskalne Online w warsztatach samochodowych są już obowiązkowe od początku 2020 roku. Ze względu na ograniczoną przestrzeń biurową najlepszym wyborem będzie kasa fiskalna przenośna online. Można ją postawić w każdym miejscu oraz zabrać ze sobą do klienta, aby wydać paragon bezpośrednio przy samochodzie. Najlepszym wyborem dla mechanika samochodowego będzie Pospay Online, gdyż klient będzie mógł od razu zapłacić za usługę kartą płatniczą.

Kasa fiskalna dla fryzjera i kosmetyczki

Kasy fiskalne Online dla kosmetyczek i fryzjerów będą obowiązkowe od początku 2021 roku. Zakłady kosmetyczne potrzebują urządzenia fiskalnego, które nie tylko zajmuje mało miejsca, ale również jest estetyczne i doskonale komponuje się z wystrojem lokalu. Bezkonkurencyjną ofertą będzie Pospay Online, który charakteryzuje się nowoczesnym designem oraz posiada czytelny dotykowy ekran. Klienci ceniący sobie możliwość płatności bezgotówkowej będą zadowoleni z wygody i szybkiej obsługi u fryzjera lub kosmetyczki.

Kasa fiskalna przenośna a cena

Dla wielu klientów cena przenośnej kasy fiskalnej jest ważnym czynnikiem przy dokonywaniu wyboru. Biorąc pod uwagę możliwości, jakie zyskujemy kupując Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay, jest to najlepsza oferta na rynku. Zamawiając jedno ergonomiczne urządzenie otrzymujemy kasę, drukarkę fiskalną oraz terminal płatniczy jednocześnie. W ramach abonamentu na wynajem terminala płatniczego zyskujemy również transmisję danych przez sieć GSM.

Lista kategorii strefy wiedzy

wróć do listy
Możliwości nowoczesnych terminali płatniczych
04 sierpnia 2022, Czwartek
Coraz więcej przedsiębiorców potrzebuje rozwiązań fiskalnych, które są mobilne i pozwalają wyjść do klienta. Kasa fiskalna przenośna spr ...
czytaj więcej
Kasy fiskalne 2022 – zwolnienia podmiotowe
28 lipca 2022, Czwartek
Coraz więcej przedsiębiorców potrzebuje rozwiązań fiskalnych, które są mobilne i pozwalają wyjść do klienta. Kasa fiskalna przenośna spr ...
czytaj więcej
Dla kogo kasy fiskalne online?
25 lipca 2022, Poniedziałek
Coraz więcej przedsiębiorców potrzebuje rozwiązań fiskalnych, które są mobilne i pozwalają wyjść do klienta. Kasa fiskalna przenośna spr ...
czytaj więcej
Kto jest zwolniony z obowiązku prowadzenia ewidencji sprzedaży?
21 lipca 2022, Czwartek
Coraz więcej przedsiębiorców potrzebuje rozwiązań fiskalnych, które są mobilne i pozwalają wyjść do klienta. Kasa fiskalna przenośna spr ...
czytaj więcej