Strona główna

Bezpieczne transakcje z Pospay ONLiNE

22 kwietnia 2020, Środa

W czasie zagrożenia epidemiologicznego umożliwienie klientom dokonywanie płatności bezgotówkowych, to dla przedsiębiorcy nie tylko szansa na ich utrzymanie, ale i na zachowanie zdrowia swojego oraz klientów. Dlatego tym bardziej warto korzystać z Pospay ONLINE.

Wszyscy, od Światowej Organizacji Zdrowia, przez rząd, po Komisję Nadzoru Bankowego rekomendują płatności bezgotówkowe jako transakcje zdecydowanie bezpieczniejsze niż klasyczne zakupy za pomocą gotówki.

W związku z tym zwiększono ostatnio limit płatności zbliżeniowych, który wzrósł do 100 zł. Dzięki temu, można zapłacić większą sumę, bez konieczności wprowadzaniu PIN-u na terminalu.

Wynika to z tego, że na banknotach i monetach może po prostu znajdować się wirus. Natomiast płatności dokonywane za pomocą kart płatniczych czy urządzeń mobilnych są zdecydowanie bezpieczniejsze.

W jaki sposób transakcje bezgotówkowe minimalizują zagrożenie rozprzestrzeniania  się wirusa? 

- Płatności bezgotówkowe pozwalają uniknąć kontaktu sprzedawcy z klientami, a także z powierzchniami, na których może przebywać wirus.  

- W sytuacji, gdy dokonuje się płatności bezgotówkowych zachowana zostaje bezpieczna odległość między klientem a sprzedawcą.

Dlatego tak istotne jest, żeby przedsiębiorca dysponował terminalem płatniczym. A najprostszy sposób, w jaki może go pozyskać, to nabycie Pospay ONLINE.

Pospay ONLINE – bezpieczne transakcje

Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay ONLINE to urządzenie, które składa się z kasy, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego. Przedsiębiorca nie musi żmudnie kompletować całego zestawu POS, podpisywać oddzielnych umów na zakup urządzenia fiskalnego i terminala. Od razu dostaje kompletne, wielofunkcyjne urządzenie fiskalne.

Dzięki Pospay ONLINE, zrealizuje się płatności bezgotówkowe wykonywane wszystkimi rodzajami kart płatniczych. Pospay ONLINE obsługuje również transakcje realizowane za pomocą urządzeń mobilnych.

Do tego Pospay ONLINE jest urządzeniem niedużym, więc bez problemu można go umieścić w wybranym punkcie sklepu czy punktu usługowego. A wydajne akumulatory pozwalają na długą pracę urządzenia bez dodatkowego ładowania.

Pospay ONLINE = bezpieczeństwo

Pospay ONLINE to nie tylko wygoda i szybkość obsługi klienta. Pospay ONLINE to również bezpieczeństwo transakcji.


wróć do listy